Graftek A.Ş.

Graftek Grafik Bilgisayar Teknolojisi Mühendislik Hizmetleri ve Ticaret A.Ş., 1988 yılından beri mühendislik hizmetleri, bilgisayar yazılım ve donanım teknolojileri alanlarında faaliyet göstermektedir. Trimble, Spectra Precision, Kongsberg, Sinning gibi dünya lideri firmaların Türkiye distribütörlüğünü yapmakta ve satış sonrası TSE belgeli merkezlerinde servis hizmeti vermektedir. Satıştan son kullanıcıya kadar hizmet kalitesini sürdürmeyi ilke edinmiş olan Graftek, kullanıcısının her türlü ihtiyacı doğrultusunda satış öncesi ve sonrası danışmanlık hizmetleri de vermektedir.

Trimble firmasının Survey, MGIS, Marine Construction, MCS segmentlerinin Türkiye’de ki tek distribütörü olan Graftek, portföyüne en son olarak Trimble Agriculture (Hassas Tarım Sistemleri) ürünlerini de ekleyerek, sadece mühendislik alanında değil, bilgi, iletişim, kamu lojistik ve tarım sektörlerinin de yakından ihtiyacı olan konuma bağlı bilgi sistemlerinin hem donanım hem de yazılım çözümlerini sunmaya başlamıştır.

“Sizin için her zaman bir çözümümüz vardır.” söylemini sektörünün her alanında kendine ilke edinen Graftek, ihtiyacın doğmasından itibaren, kişilere ve kurumlara özel çözümler üreterek son kullanıcısının her türlü servis ve destek ihtiyaçlarını karşılamakta ve aynı zamanda gelecekte doğabilecek yeni ihtiyaçlarına da aynı hassasiyette çözüm üretmeye devam etmektedir.

 

Satış

Satış

Distrübütörlüğünü yapıtğı tüm markaların Türkiye genelinde tek yetkili satıcısı olan Graftek, yerinde satış ve satış sonrası eğitim hizmetlerini de vermektedir.

Servis

Servis

Trimble'ın dünyada 5 adet bulunan ve kendi fabrikalarından sonra en kapsamlı(Level 3) yetkili servis sağlayıcısı olan Graftek, Türkiye genelinde satışını yaptığı tüm ürünlerin tek yetkili servisidir.

Danışmanlık

Danışmanlık

Graftek A.Ş, her ölçekteki mühendislik, proje ve yazılım uygulamalarında, bilgi ve konum teknolojilerini kullanarak projelerinizin planlanması, yapılandırılması ve yönetimi ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.

Hizmet

Hizmet

Her ölçekteki mühendislik projesinde "doğru iş için doğru ekipman" anlayışında müşterilerine özel çözümler sunan Graftek, çeşitli meslek gruplarından oluşan ekipleriyle hizmet vermektedir.